Zagadka Powdera

 • 1 godz. 51 min.
 • Dramat
 • 1 października 1995 (USA)
trailer
7.3 / 10

Fabuła

Zagadka Powdera – W 1978 roku w Teksasie przychodzi na świat bezwłosy albinos (Sean Patrick Flanery), którego mózg wykazuje ponadprzeciętną aktywność. Na krótko przed porodem matka chłopca zostaje porażona piorunem. Lekarze nie zdołali jej uratować, a ojciec widząc dziwne niemowlę wyrzekł się go. Małym Jeremym zajęli się dziadkowie farmerzy, którzy urządzili mu lokum w piwnicy. Przez 16 lat chłopiec nie opuszczał farmy i nie znał świata zewnętrznego. Wiedzę czerpał ze zgromadzonych w domu książek. Pewnego dnia na farmę przybywa szeryf Barnum (Lance Henriksen) i jego zastępca Duncan (Brandon Smith), gdyż ktoś złożył meldunek o śmierci właściciela. Na miejscu szeryf znajduje Jeremiego. Sprowadza również psycholog Jassie Caldwell (Mary Steenburgen), dyrektorkę miejscowej szkoły z internatem, która tam postanawia umieścić Powdera. Obdarzony wyjątkowo wysokim ilorazem inteligencji chłopiec wywołuje powszechną sensację, ale jego odmienność, zamiast życzliwego zainteresowania budzi przede wszystkim nienawiść i odrazę.

Zobacz więcej informacji na temat filmu w serwisie Filmweb

 

Pobierz

 

Gdzie obejrzeć cały film Zagadka Powdera online? W naszym serwisie znajdziesz aktywne linki do legalnych źródeł z filmami, między innymi Zalukaj czy Cda. Każdy film w naszej bazie jest dostępny do pobrania. Oglądaj swoje ulubione produkcje filmowe online na Vod-box.pl!

Czym jest VOD-BOX?

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film? Trafiłeś doskonale, Vod-Box to świetny wybór! Najnowsze trendy filmowe, najciekawsze oraz najbardziej kontrowersyjne – jednym słowem znajdziesz tutaj wszystko. Baza filmów aktualizowana na biężąco – nie przegap okazji, znajdź swoje ulubione filmy. Usiądź wygodnie i ciesz się magią całych filmów online razem z nami!

Vod-Box stał się bardzo popularną witryną z filmami i programami telewizyjnymi, obok serwisów takich jak Netflix, Zalukaj, Cda oraz innych platform VOD. Podobnie jak w innych serwisach filmowych typu Zalukaj, na serwisie Vod-Box znajdziesz tysiące filmów oraz seriali online. Na naszym serwisie możesz łatwo filtrować filmy poprzez kategorie, w celu łatwiejszego szukania swoich ulubionych filmów online.


 • Michał
  Michał

  szkoda ze taki krutki xd

  Odpowiedz
 • Lena
  Lena

  Jeszcze się nie zaczął a już wiem że będzie dobry

  Odpowiedz
 • Monika
  Monika

  Ten film to prawdziwe dzieło sztuki.

  Odpowiedz
 • Kacper
  Kacper

  Nie mogę wykupić dostępu, mam problem z internetem potem spróbuję jeszcze raz.

  Odpowiedz
 • Zuza
  Zuza

  Obejrzane już 4 razy jak nie lepiej.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *