Trolle 2

 • 1 godz. 30 min.
 • Animacja, Komedia
 • 2 października 2020 (USA)
trailer
8.3 / 10

Fabuła

Trolle 2 – Królowa Poppy i Mruk odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi – by tak rzec – jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi całej populacji Trolli, Poppy i Mruk oraz ich przyjaciele wyruszą w wielką podróż przez nowe – niebezpieczne – lądy, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi.

 

Zobacz więcej informacji na temat filmu w serwisie Filmweb lub Wikipedia

 

Pobierz

Gdzie obejrzeć cały film Trolle 2 online? W naszym serwisie znajdziesz aktywne linki do legalnych źródeł z filmami, między innymi Zalukaj czy Cda. Każdy film w naszej bazie jest dostępny do pobrania. Oglądaj swoje ulubione produkcje filmowe online na Vod-box.pl!

Czym jest VOD-BOX?

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film? Trafiłeś doskonale, Vod-Box to świetny wybór! Najnowsze trendy filmowe, najciekawsze oraz najbardziej kontrowersyjne – jednym słowem znajdziesz tutaj wszystko. Baza filmów aktualizowana na biężąco – nie przegap okazji, znajdź swoje ulubione filmy. Usiądź wygodnie i ciesz się magią całych filmów online razem z nami!

Vod-Box stał się bardzo popularną witryną z filmami i programami telewizyjnymi, obok serwisów takich jak Netflix, Zalukaj, Cda oraz innych platform VOD. Podobnie jak w innych serwisach filmowych typu Zalukaj, na serwisie Vod-Box znajdziesz tysiące filmów oraz seriali online. Na naszym serwisie możesz łatwo filtrować filmy poprzez kategorie, w celu łatwiejszego szukania swoich ulubionych filmów online.

 


 • Agnieszka
  Agnieszka

  Kozackie zakończenie 😀

  Odpowiedz
 • Agnieszka
  Agnieszka

  Film dobry, ale szkoda, że nie dodaliście też z niemieckimi napisami :/

  Odpowiedz
 • Łucja
  Łucja

  Kozackie zakończenie 😀

  Odpowiedz
 • Michał
  Michał

  Film dobry, ale szkoda, że nie dodaliście też z niemieckimi napisami :/

  Odpowiedz
 • Kuba
  Kuba

  Witam czy można pobrać ten film w jakości HD ?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *