The Wash. Hiphopowa myjnia

 • 1 godz. 33 min.
 • Komedia
 • 14 listopada 2001 (USA)
trailer
6.0 / 10

Fabuła

The Wash. Hiphopowa myjnia – Sean (Dr Dre) i Dee Loc (Snoop Dogg) to najlepsi kumple. Wszystko robią razem, nawet mieszkają. Niestety Sean ma problem – jest bez kasy. Nie ma czym zapłacić za czynsz i nie może wykupić samochodu. Niewłaściwie go zaparkował i auto wpadło w ręce policji. Dee Loc jest pracownikiem myjni samochodowej. Za jego radą Sean, w poszukiwaniu pracy, trafia do właściciela zakładu, gderliwego pana Washingtona (George Wallace). Dziwnym trafem od razu dostaje prace i z miejsca zostaje szefem Dee Loca. Ta hierarchia rodzi wiele napięć między przyjaciółmi To wszystko “wzbogacają” permanentne utyskiwania, wiecznie niezadowolonego Washingtona. Gdyby jednak Dee Loc i Sean mieli tylko takie problemy. Pewnego dnia okazuje się, że uprowadzono ich zrzędliwego szefa, a porywacze domagają się góry pieniędzy za jego uwolnienie. Sean i Dee Loc wyruszają z odsieczą.

Zobacz więcej informacji na temat filmu w serwisie Filmweb

 

Pobierz

 

Gdzie obejrzeć cały film The Wash. Hiphopowa myjnia online? W naszym serwisie znajdziesz aktywne linki do legalnych źródeł z filmami, między innymi Zalukaj czy Cda. Każdy film w naszej bazie jest dostępny do pobrania. Oglądaj swoje ulubione produkcje filmowe online na Vod-box.pl!

Czym jest VOD-BOX?

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film? Trafiłeś doskonale, Vod-Box to świetny wybór! Najnowsze trendy filmowe, najciekawsze oraz najbardziej kontrowersyjne – jednym słowem znajdziesz tutaj wszystko. Baza filmów aktualizowana na biężąco – nie przegap okazji, znajdź swoje ulubione filmy. Usiądź wygodnie i ciesz się magią całych filmów online razem z nami!

Vod-Box stał się bardzo popularną witryną z filmami i programami telewizyjnymi, obok serwisów takich jak Netflix, Zalukaj, Cda oraz innych platform VOD. Podobnie jak w innych serwisach filmowych typu Zalukaj, na serwisie Vod-Box znajdziesz tysiące filmów oraz seriali online. Na naszym serwisie możesz łatwo filtrować filmy poprzez kategorie, w celu łatwiejszego szukania swoich ulubionych filmów online.


Komentarze:

 • Hanna
  Hanna

  Wie ktoś może czy muszę być zarejestrowanym żeby mieć dostęp do serwisu vod-box?

  Odpowiedz
 • Oskar
  Oskar

  Znajomi mi polecali i szczerze żaluję, że dopiero teraz obejrzałem. Polecam jak najbardziej.

  Odpowiedz
 • Marek
  Marek

  Obejrzane już 4 razy jak nie lepiej.

  Odpowiedz
 • Igor
  Igor

  Nie wiem czy to normalne że oglądam to już któryś raz z kolei

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *