Powrót do przyszłości III

 • 1 godz. 58 min.
 • Komedia
 • 25 maja 1990 (USA)
trailer
7.4 / 10

Fabuła

Powrót do przyszłości III – Tym razem Dr Brown wylądował na Dzikim Zachodzie w roku 1885. Jednak po dziewięciu miesiącach pobytu został zastrzelony. Na pomoc rusza mu Marty, ale sam popada w kłopoty. Jedynym dla nich wyjściem jest powrót do przyszłości. Niestety nie jest to możliwe, bo wehikuł ma przebity bak…

Zobacz więcej informacji na temat filmu w serwisie Filmweb

 

Pobierz

 

Gdzie obejrzeć cały film Powrót do przyszłości III online? W naszym serwisie znajdziesz aktywne linki do legalnych źródeł z filmami, między innymi Zalukaj czy Cda. Każdy film w naszej bazie jest dostępny do pobrania. Oglądaj swoje ulubione produkcje filmowe online na Vod-box.pl!

Czym jest VOD-BOX?

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film? Trafiłeś doskonale, Vod-Box to świetny wybór! Najnowsze trendy filmowe, najciekawsze oraz najbardziej kontrowersyjne – jednym słowem znajdziesz tutaj wszystko. Baza filmów aktualizowana na biężąco – nie przegap okazji, znajdź swoje ulubione filmy. Usiądź wygodnie i ciesz się magią całych filmów online razem z nami!

Vod-Box stał się bardzo popularną witryną z filmami i programami telewizyjnymi, obok serwisów takich jak Netflix, Zalukaj, Cda oraz innych platform VOD. Podobnie jak w innych serwisach filmowych typu Zalukaj, na serwisie Vod-Box znajdziesz tysiące filmów oraz seriali online. Na naszym serwisie możesz łatwo filtrować filmy poprzez kategorie, w celu łatwiejszego szukania swoich ulubionych filmów online.


 • Laura
  Laura

  Ktoś wypowie się na temat tego filmu? Nie wiem czy wykupić

  Odpowiedz
 • Sebastian
  Sebastian

  Szkoda, że nie full HD, ale w 720p też da się obejrzeć na poziomie

  Odpowiedz
 • Hanna
  Hanna

  Dziwi mnie, że to ma tak mało wyświetleń. Polecam i podaje dalej !!

  Odpowiedz
 • Antoni
  Antoni

  W końcu udało mi się znaleźć ten film. Nigdzie go nie było

  Odpowiedz
 • Agnieszka
  Agnieszka

  Reżyser kina akcji hehe pzdr dla kumatych

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *