PitBull

 • 1 godz. 37 min.
 • Dramat
 • 9 kwietnia 2005 (Polska)
trailer
7.2 / 10

Fabuła

PitBull – “PitBull” jest filmem policyjno-sensacyjnym. Główni bohaterowie to oficerzy z Wydziału Zabójstw. Akcja rozgrywa się we współczesnej Warszawie. W tej pracy nie ma samotników. Łączy ich zawodowa solidarność – oczyszczają z “parchów” świat. Wciąż dokonują wyborów. Decyzje podjęte w pracy odbijają się na ich życiu osobistym. Muszą spotykać się i współpracować z bandytami, wtapiać się w środowisko przestępców. Płacą wysoką cenę za uprawianie tego zawodu. W zamian za to dostają pensję, która nie starcza ani na alimenty, ani na dom spokojnej starości po przejściu na emeryturę. Ci policjanci często są o krok od przejścia na drugą stronę barykady…

Zobacz więcej informacji na temat filmu w serwisie Filmweb

 

Pobierz

 

Gdzie obejrzeć cały film PitBull online? W naszym serwisie znajdziesz aktywne linki do legalnych źródeł z filmami, między innymi Zalukaj czy Cda. Każdy film w naszej bazie jest dostępny do pobrania. Oglądaj swoje ulubione produkcje filmowe online na Vod-box.pl!

Czym jest VOD-BOX?

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film? Trafiłeś doskonale, Vod-Box to świetny wybór! Najnowsze trendy filmowe, najciekawsze oraz najbardziej kontrowersyjne – jednym słowem znajdziesz tutaj wszystko. Baza filmów aktualizowana na biężąco – nie przegap okazji, znajdź swoje ulubione filmy. Usiądź wygodnie i ciesz się magią całych filmów online razem z nami!

Vod-Box stał się bardzo popularną witryną z filmami i programami telewizyjnymi, obok serwisów takich jak Netflix, Zalukaj, Cda oraz innych platform VOD. Podobnie jak w innych serwisach filmowych typu Zalukaj, na serwisie Vod-Box znajdziesz tysiące filmów oraz seriali online. Na naszym serwisie możesz łatwo filtrować filmy poprzez kategorie, w celu łatwiejszego szukania swoich ulubionych filmów online.


 • Bartek
  Bartek

  Świetny film! Oglądam już drugi raz 😀 Polecam wszystkim zobaczyć, bo warto

  Odpowiedz
 • Paweł
  Paweł

  Takie perełki tylko u was można znaleźć. Dzięki!

  Odpowiedz
 • Magda
  Magda

  Świetny film! Oglądam już drugi raz 😀 Polecam wszystkim zobaczyć, bo warto

  Odpowiedz
 • Alicja
  Alicja

  Super film, świetni aktorzy. Polecam z całego serca.

  Odpowiedz
 • Kamil
  Kamil

  Dzięki, że wrzuciliście. Nie mogłem znaleźć na cda i zalukaj

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *