Omen

 • 1 godz. 46 min.
 • Horror
 • 25 czerwca 1976 (USA)
trailer
7.5 / 10

Fabuła

Omen – W rzymskiej klinice 6 czerwca o szóstej rano przychodzi na świat martwe dziecko. Ojciec, amerykański dyplomata Robert Thom (Gregory Peck), jest pogrążony w głębokim smutku. Obawia się o stan psychiczny Katherine (Lee Remick), która tak bardzo pragnęła dać mu potomka. Za namową spotkanego w szpitalu księdza Spiletto (Martin Benson) w tajemnicy przed żoną adoptuje niemowlę, które urodziło się w tym samym czasie. Jego matka zmarła przy porodzie, chłopczyk (Harvey StephensHarvey Stephens) nie ma żadnych krewnych. Szczęście Katherine nie ma granic i nawet się nie domyśla, że słodkie maleństwo nie jest jej synkiem…

Zobacz więcej informacji na temat filmu w serwisie Filmweb

 

Pobierz

 

Gdzie obejrzeć cały film Omen online? W naszym serwisie znajdziesz aktywne linki do legalnych źródeł z filmami, między innymi Zalukaj czy Cda. Każdy film w naszej bazie jest dostępny do pobrania. Oglądaj swoje ulubione produkcje filmowe online na Vod-box.pl!

Czym jest VOD-BOX?

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film? Trafiłeś doskonale, Vod-Box to świetny wybór! Najnowsze trendy filmowe, najciekawsze oraz najbardziej kontrowersyjne – jednym słowem znajdziesz tutaj wszystko. Baza filmów aktualizowana na biężąco – nie przegap okazji, znajdź swoje ulubione filmy. Usiądź wygodnie i ciesz się magią całych filmów online razem z nami!

Vod-Box stał się bardzo popularną witryną z filmami i programami telewizyjnymi, obok serwisów takich jak Netflix, Zalukaj, Cda oraz innych platform VOD. Podobnie jak w innych serwisach filmowych typu Zalukaj, na serwisie Vod-Box znajdziesz tysiące filmów oraz seriali online. Na naszym serwisie możesz łatwo filtrować filmy poprzez kategorie, w celu łatwiejszego szukania swoich ulubionych filmów online.


 • Gabriela
  Gabriela

  Kozackie zakończenie 😀

  Odpowiedz
 • Oskar
  Oskar

  Witam czy może ktoś podzielić się opinią odnośnie tego filmu? Zastanawiam się czy nie wykupić dostępu.

  Odpowiedz
 • Agata
  Agata

  Wie ktoś może czy muszę być zarejestrowanym żeby mieć dostęp do serwisu vod-box?

  Odpowiedz
 • Hanna
  Hanna

  Kozackie zakończenie 😀

  Odpowiedz
 • Zuza
  Zuza

  Czy to na pewno ten gatunek?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *