Magnolia

 • 3 godz. 8 min.
 • Dramat
 • 8 grudnia 1999 (USA)
trailer
7.5 / 10

Fabuła

Magnolia – Film o wielowątkowej, mozaikowej konstrukcji. Akcja obejmuje jeden dzień. Bohaterowie spotykają się na ulicach San Fernando. Są wśród nich: starszy pan chory na raka, wybitnie inteligentny chłopiec, na próżno zabiegający o akceptację ze strony ojca, dziewczyna hałaśliwą muzyką zagłuszająca poczucie pustki, kobieta ślepo zapatrzona w swojego męża i zapomniany triumfator popularnych teleturniejów.

Zobacz więcej informacji na temat filmu w serwisie Filmweb

 

Pobierz

 

Gdzie obejrzeć cały film Magnolia online? W naszym serwisie znajdziesz aktywne linki do legalnych źródeł z filmami, między innymi Zalukaj czy Cda. Każdy film w naszej bazie jest dostępny do pobrania. Oglądaj swoje ulubione produkcje filmowe online na Vod-box.pl!

Czym jest VOD-BOX?

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film? Trafiłeś doskonale, Vod-Box to świetny wybór! Najnowsze trendy filmowe, najciekawsze oraz najbardziej kontrowersyjne – jednym słowem znajdziesz tutaj wszystko. Baza filmów aktualizowana na biężąco – nie przegap okazji, znajdź swoje ulubione filmy. Usiądź wygodnie i ciesz się magią całych filmów online razem z nami!

Vod-Box stał się bardzo popularną witryną z filmami i programami telewizyjnymi, obok serwisów takich jak Netflix, Zalukaj, Cda oraz innych platform VOD. Podobnie jak w innych serwisach filmowych typu Zalukaj, na serwisie Vod-Box znajdziesz tysiące filmów oraz seriali online. Na naszym serwisie możesz łatwo filtrować filmy poprzez kategorie, w celu łatwiejszego szukania swoich ulubionych filmów online.


 • Antoni
  Antoni

  Film bardzo dobry, ale zrozumiem jeśli komuś się nie spodoba. Jest dosyć specyficzny

  Odpowiedz
 • Wojtek
  Wojtek

  Witam czy można pobrać ten film w jakości HD ?

  Odpowiedz
 • Sebastian
  Sebastian

  Znajomi mi polecali i szczerze żaluję, że dopiero teraz obejrzałem. Polecam jak najbardziej.

  Odpowiedz
 • Paulina
  Paulina

  Znajomi mi polecali i szczerze żaluję, że dopiero teraz obejrzałem. Polecam jak najbardziej.

  Odpowiedz
 • Fred
  Fred

  Nie mogę wykupić dostępu, mam problem z internetem potem spróbuję jeszcze raz.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *