Lot nad kukułczym gniazdem

 • 2 godz. 13 min.
 • Dramat
 • 19 listopada 1975 (USA)
trailer
8.5 / 10

Fabuła

Lot nad kukułczym gniazdem – Główny bohater filmu, McMurphy (Jack Nicholson), złodziejaszek, szuler i chuligan, chcąc uniknąć więzienia udaje psychicznie chorego, tym samym idąc do zakładu psychiatrycznego zamiast do celi. Jednak powoli przekonuje się, że szpital wcale nie jest bezpiecznym azylem, gdzie można przyjemnie spędzić czas. Całym oddziałem rządzi despotyczna siostra Ratched (Louise Fletcher), która nie unika psychicznych i fizycznych ataków na pacjentów, stosując okrutne i bolesne metody zaprowadzające spokój. McMurphy widząc swoich zastraszonych współtowarzyszy, postanawia się zbuntować i pokazać, kto tu rządzi. Jednak jego bunt przynosi niespodziewane i drastyczne skutki zarówno dla niego samego, jak i innych pacjentów.

Zobacz więcej informacji na temat filmu w serwisie Filmweb

 

Pobierz

 

Gdzie obejrzeć cały film Lot nad kukułczym gniazdem online? W naszym serwisie znajdziesz aktywne linki do legalnych źródeł z filmami, między innymi Zalukaj czy Cda. Każdy film w naszej bazie jest dostępny do pobrania. Oglądaj swoje ulubione produkcje filmowe online na Vod-box.pl!

Czym jest VOD-BOX?

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film? Trafiłeś doskonale, Vod-Box to świetny wybór! Najnowsze trendy filmowe, najciekawsze oraz najbardziej kontrowersyjne – jednym słowem znajdziesz tutaj wszystko. Baza filmów aktualizowana na biężąco – nie przegap okazji, znajdź swoje ulubione filmy. Usiądź wygodnie i ciesz się magią całych filmów online razem z nami!

Vod-Box stał się bardzo popularną witryną z filmami i programami telewizyjnymi, obok serwisów takich jak Netflix, Zalukaj, Cda oraz innych platform VOD. Podobnie jak w innych serwisach filmowych typu Zalukaj, na serwisie Vod-Box znajdziesz tysiące filmów oraz seriali online. Na naszym serwisie możesz łatwo filtrować filmy poprzez kategorie, w celu łatwiejszego szukania swoich ulubionych filmów online.


 • Tomasz
  Tomasz

  Bardzo dziękuje za tak dobrą jakość! Szukam pół dnia tego filmu i w końcu mam!

  Odpowiedz
 • Darek
  Darek

  No to lecimy oglądać. Dzięki za linka!

  Odpowiedz
 • Agnieszka
  Agnieszka

  zajebisty film!

  Odpowiedz
 • Oliwia
  Oliwia

  Witam czy może ktoś podzielić się opinią odnośnie tego filmu? Zastanawiam się czy nie wykupić dostępu.

  Odpowiedz
 • Hanna
  Hanna

  Nie mogę wykupić dostępu, mam problem z internetem potem spróbuję jeszcze raz.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *