Kroniki Riddicka

 • 1 godz. 59 min.
 • Akcja
 • 3 czerwca 2004 (USA)
trailer
7.3 / 10

Fabuła

Kroniki Riddicka – Richard B. Riddick – międzygalaktyczny więzień obdarzony zdolnością widzenia w ciemnościach – spędził ostatnie pięć lat przemieszczając się pomiędzy zapomnianymi światami na obrzeżach galaktyki, starając się uniknąć najemników zawziętych na nagrodę za jego głowę. Teraz ścigany znajduje się na planecie Helion – miejscu zamieszkania postępowego, wielo-kulturowego społeczeństwa, które zostało zaatakowane przez Lorda Marshala (Colm Feore). Jest to fanatyczny kapłan, który ma zamiar podbić ludzką rasę. Prowadzi on już dziesiątą krucjatę przeciwko niej, a pomaga mu w tym jego armia wojowników zwana Necromongers. Riddick – wygnany do śródziemnego więzienia, gdzie różnice temperatur wahają się od arktycznych nocy po wulkaniczne dnie, spotyka Kyrę (Alexa Davalos), która prowadzi go do Necroca – głównego statku najeźdźców, gdzie musi zmierzyć się z Lordem Marshalem w apokaliptycznym boju, którego stawką jest prawdopodobnie los wszystkich wciąż żyjących, jak również i tych na skraju śmierci przedstawicieli rasy ludzkiej. Kontynuacja jednego z największych przebojów roku 2000 – “Pitch Black”.

Zobacz więcej informacji na temat filmu w serwisie Filmweb

 

Pobierz

 

Gdzie obejrzeć cały film Kroniki Riddicka online? W naszym serwisie znajdziesz aktywne linki do legalnych źródeł z filmami, między innymi Zalukaj czy Cda. Każdy film w naszej bazie jest dostępny do pobrania. Oglądaj swoje ulubione produkcje filmowe online na Vod-box.pl!

Czym jest VOD-BOX?

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film? Trafiłeś doskonale, Vod-Box to świetny wybór! Najnowsze trendy filmowe, najciekawsze oraz najbardziej kontrowersyjne – jednym słowem znajdziesz tutaj wszystko. Baza filmów aktualizowana na biężąco – nie przegap okazji, znajdź swoje ulubione filmy. Usiądź wygodnie i ciesz się magią całych filmów online razem z nami!

Vod-Box stał się bardzo popularną witryną z filmami i programami telewizyjnymi, obok serwisów takich jak Netflix, Zalukaj, Cda oraz innych platform VOD. Podobnie jak w innych serwisach filmowych typu Zalukaj, na serwisie Vod-Box znajdziesz tysiące filmów oraz seriali online. Na naszym serwisie możesz łatwo filtrować filmy poprzez kategorie, w celu łatwiejszego szukania swoich ulubionych filmów online.


 • Daria
  Daria

  Super 10/10

  Odpowiedz
 • Kacper
  Kacper

  Wie ktoś może czy muszę być zarejestrowanym żeby mieć dostęp do serwisu vod-box?

  Odpowiedz
 • Wojtek
  Wojtek

  Szkoda potencjału, moim zdaniem można było to lepiej zrobić pomimo ze pomysł sam w sobie nie jest głupi.

  Odpowiedz
 • Nina
  Nina

  Super film, świetni aktorzy. Polecam z całego serca.

  Odpowiedz
 • Marek
  Marek

  Dobry film

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *