Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm

 • 1 godz. 30 min.
 • Komedia
 • 3 lipca 1997 (USA)
trailer
7.0 / 10

Fabuła

Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm – Amerykański filantrop przeznacza wielką sumę dolarów na to, by do Kalifornii wrócił słynny obraz amerykańskiego malarza Jamesa Whistlera. Dzieło znajduje się we Francji, pieczę nad operacją przejmuje angielski rzeczoznawca. Ten jednak okazuje się urodzonym pechowcem. 

Zobacz więcej informacji na temat filmu w serwisie Filmweb

 

Pobierz

 

Gdzie obejrzeć cały film Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm online? W naszym serwisie znajdziesz aktywne linki do legalnych źródeł z filmami, między innymi Zalukaj czy Cda. Każdy film w naszej bazie jest dostępny do pobrania. Oglądaj swoje ulubione produkcje filmowe online na Vod-box.pl!

Czym jest VOD-BOX?

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film? Trafiłeś doskonale, Vod-Box to świetny wybór! Najnowsze trendy filmowe, najciekawsze oraz najbardziej kontrowersyjne – jednym słowem znajdziesz tutaj wszystko. Baza filmów aktualizowana na biężąco – nie przegap okazji, znajdź swoje ulubione filmy. Usiądź wygodnie i ciesz się magią całych filmów online razem z nami!

Vod-Box stał się bardzo popularną witryną z filmami i programami telewizyjnymi, obok serwisów takich jak Netflix, Zalukaj, Cda oraz innych platform VOD. Podobnie jak w innych serwisach filmowych typu Zalukaj, na serwisie Vod-Box znajdziesz tysiące filmów oraz seriali online. Na naszym serwisie możesz łatwo filtrować filmy poprzez kategorie, w celu łatwiejszego szukania swoich ulubionych filmów online.


Komentarze:

 • Lena
  Lena

  Muszę przyznać, że to chyba mój ulubiony film 😀

  Odpowiedz
 • Daria
  Daria

  Znajomi mi polecali i szczerze żaluję, że dopiero teraz obejrzałem. Polecam jak najbardziej.

  Odpowiedz
 • Agata
  Agata

  Bardzo ciekawa obsada aktorska – zdecydowanie na plus

  Odpowiedz
 • Maria
  Maria

  Naprawde polecam zobaczyc. Wspanialy film

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *