Człowiek w żelaznej masce

 • 2 godz. 12 min.
 • Kostiumowy
 • 13 marca 1998 (USA)
trailer
7.0 / 10

Fabuła

Człowiek w żelaznej masce – Rok 1664. Trzej muszkieterowie przeszli w stan spoczynku. Humory psuje im jednak nowy król – Ludwik XIV (Leonardo DiCaprio). Miarka przebiera się, kiedy władca zwrócił uwagę na narzeczoną Raoula (Peter Sarsgaard) – syna Atosa (John Malkovich). Władca wysyła młodego człowieka na wojnę, aby uwieść dziewczynę. Raoul ginie w walce, a zrozpaczony Atos postanawia się zemścić. Pomogają mu w tym Portos (Gérard Depardieu) i Aramis (Jeremy Irons). Przyjaciele dowiadują się, że Ludwik ma bliźniaczego brata, który trzymany jest w Bastylii, a jego twarz skrywa żelazna maska.

Zobacz więcej informacji na temat filmu w serwisie Filmweb

 

Pobierz

 

Gdzie obejrzeć cały film Człowiek w żelaznej masce online? W naszym serwisie znajdziesz aktywne linki do legalnych źródeł z filmami, między innymi Zalukaj czy Cda. Każdy film w naszej bazie jest dostępny do pobrania. Oglądaj swoje ulubione produkcje filmowe online na Vod-box.pl!

Czym jest VOD-BOX?

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film? Trafiłeś doskonale, Vod-Box to świetny wybór! Najnowsze trendy filmowe, najciekawsze oraz najbardziej kontrowersyjne – jednym słowem znajdziesz tutaj wszystko. Baza filmów aktualizowana na biężąco – nie przegap okazji, znajdź swoje ulubione filmy. Usiądź wygodnie i ciesz się magią całych filmów online razem z nami!

Vod-Box stał się bardzo popularną witryną z filmami i programami telewizyjnymi, obok serwisów takich jak Netflix, Zalukaj, Cda oraz innych platform VOD. Podobnie jak w innych serwisach filmowych typu Zalukaj, na serwisie Vod-Box znajdziesz tysiące filmów oraz seriali online. Na naszym serwisie możesz łatwo filtrować filmy poprzez kategorie, w celu łatwiejszego szukania swoich ulubionych filmów online.


Komentarze:

 • Nikodem
  Nikodem

  Bardzo mnie wciągnął ten film

  Odpowiedz
 • Paweł
  Paweł

  Świetny film! Oglądam już drugi raz 😀 Polecam wszystkim zobaczyć, bo warto

  Odpowiedz
 • Paweł
  Paweł

  Rzadko oglądam taki rodzaj kina, ale ten film bardzo mi się spodobał

  Odpowiedz
 • Daria
  Daria

  Film dobry polecam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *