Czego pragnie dziewczyna

 • 1 godz. 45 min.
 • Dramat
 • 27 marca 2003 (USA)
trailer
6.2 / 10

Fabuła

Czego pragnie dziewczyna – Nastoletnia Daphne wyrusza z Ameryki do Londynu, by odnaleźć swego arystokratycznego ojca, który porzucił jej matkę, gdy ta była w ciąży. Na miejscu musi nie tylko zyskać przychylność i zaufanie ojca, ale również przyzwyczaić się do sztywnych i niezwykle nudnych reguł panujących na angielskich dworach, co dla zwariowanej i pełnej energii dziewczyny ze Stanów Zjednoczonych będzie niezwykle ciężkim zadaniem.

Zobacz więcej informacji na temat filmu w serwisie Filmweb

 

Pobierz

 

Gdzie obejrzeć cały film Czego pragnie dziewczyna online? W naszym serwisie znajdziesz aktywne linki do legalnych źródeł z filmami, między innymi Zalukaj czy Cda. Każdy film w naszej bazie jest dostępny do pobrania. Oglądaj swoje ulubione produkcje filmowe online na Vod-box.pl!

Czym jest VOD-BOX?

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film? Trafiłeś doskonale, Vod-Box to świetny wybór! Najnowsze trendy filmowe, najciekawsze oraz najbardziej kontrowersyjne – jednym słowem znajdziesz tutaj wszystko. Baza filmów aktualizowana na biężąco – nie przegap okazji, znajdź swoje ulubione filmy. Usiądź wygodnie i ciesz się magią całych filmów online razem z nami!

Vod-Box stał się bardzo popularną witryną z filmami i programami telewizyjnymi, obok serwisów takich jak Netflix, Zalukaj, Cda oraz innych platform VOD. Podobnie jak w innych serwisach filmowych typu Zalukaj, na serwisie Vod-Box znajdziesz tysiące filmów oraz seriali online. Na naszym serwisie możesz łatwo filtrować filmy poprzez kategorie, w celu łatwiejszego szukania swoich ulubionych filmów online.


 • Daria
  Daria

  Dziwi mnie, że to ma tak mało wyświetleń. Polecam i podaje dalej !!

  Odpowiedz
 • Igor
  Igor

  Wow. Robi wrażenie

  Odpowiedz
 • Krystian
  Krystian

  Dzięki, że wrzuciliście. Nie mogłem znaleźć na cda i zalukaj

  Odpowiedz
 • Igor
  Igor

  Szkoda potencjału, moim zdaniem można było to lepiej zrobić pomimo ze pomysł sam w sobie nie jest głupi.

  Odpowiedz
 • Kuba
  Kuba

  Nie mogę wykupić dostępu, mam problem z internetem potem spróbuję jeszcze raz.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *