Bierz forsę i w nogi

 • 1 godz. 25 min.
 • Komedia
 • 18 sierpnia 1969 (USA)
trailer
7.5 / 10

Fabuła

Bierz forsę i w nogi – Utrzymany w stylu pseudodokumentu, film ukazuje karierę Virgila Starkwella, społecznego wyrzutka i nieudacznika. Usiłuje grać na wiolonczeli w wędrownej orkiestrze, popełnia drobne kradzieże, aby móc opłacać lekcje. Prześladują go zarówno przyjaciele, jak i obcy (przy czym wszyscy rozdeptują mu okulary). Próbuje przestępstwa, ale jego fatalny charakter pisma powoduje wpadkę przy pierwszym napadzie na bank. Cały film jest jednym wielkim komicznym paradokumentem (jak chociażby wywiad z rodzicami Virgila, którzy zakrywają swoje zakłopotanie za maskami Groucho Marxa).

Zobacz więcej informacji na temat filmu w serwisie Filmweb

 

Pobierz

 

Gdzie obejrzeć cały film Bierz forsę i w nogi online? W naszym serwisie znajdziesz aktywne linki do legalnych źródeł z filmami, między innymi Zalukaj czy Cda. Każdy film w naszej bazie jest dostępny do pobrania. Oglądaj swoje ulubione produkcje filmowe online na Vod-box.pl!

Czym jest VOD-BOX?

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film? Trafiłeś doskonale, Vod-Box to świetny wybór! Najnowsze trendy filmowe, najciekawsze oraz najbardziej kontrowersyjne – jednym słowem znajdziesz tutaj wszystko. Baza filmów aktualizowana na biężąco – nie przegap okazji, znajdź swoje ulubione filmy. Usiądź wygodnie i ciesz się magią całych filmów online razem z nami!

Vod-Box stał się bardzo popularną witryną z filmami i programami telewizyjnymi, obok serwisów takich jak Netflix, Zalukaj, Cda oraz innych platform VOD. Podobnie jak w innych serwisach filmowych typu Zalukaj, na serwisie Vod-Box znajdziesz tysiące filmów oraz seriali online. Na naszym serwisie możesz łatwo filtrować filmy poprzez kategorie, w celu łatwiejszego szukania swoich ulubionych filmów online.


 • Hubert
  Hubert

  Szkoda, że nie full HD, ale w 720p też da się obejrzeć na poziomie

  Odpowiedz
 • Hubert
  Hubert

  Takie perełki tylko u was można znaleźć. Dzięki!

  Odpowiedz
 • Wojtek
  Wojtek

  Super!

  Odpowiedz
 • Ola
  Ola

  W końcu udało mi się znaleźć ten film. Nigdzie go nie było

  Odpowiedz
 • Marek
  Marek

  Wszyscy o tym filmie piszą i rozmawiają. Moim zdaniem OK – ale nie ma czym sie ekscytować za bardzo.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *