Asymetria

  • 1 godz. 59 min.
  • Dramat
  • 13.11.2020 (Polska)
trailer
9.1 / 10

Fabuła

Asymetria – Konrad Niewolski powraca z nowym filmem. Autor kultowej “Symetrii” postanowił wrócić do ostrej, męskiej i pełnej akcji tematyki, która przyniosła mu największą sławę. Gwiazdą filmu “Asymetria” będzie Mikołaj Roznerski, który opowiedział nam o produkcji!

“Asymetria”, chociaż sugeruje to sam tytuł, nie będzie kontynuacją kontynuacją kultowej “Symetrii”, chociaż będzie to film utrzymany w podobnym klimacie. Jak zapowiada reżyser, który szczegóły fabuły trzyma jeszcze w tajemnicy, będzie to opowieść o człowieku, który zostaje wplątany w kryminalną aferę. Musi popełnić przestępstwo, żeby bronić swoich bliskich.

W główną rolę w “Asymetrii” wcieli się Mikołaj Roznerski, który od jakiegoś czasu przygotowuje się do tej kreacji. Trenuje fizycznie oraz uczy się obsługi broni. Aktor tak opowiada nam o “Asymetrii”:

W obsadzie “Asymetrii” znaleźli się także m.in. Paulina Szostak, Jan Frycz, Danuta Stenka, Piotr Fronczewski, Marek Molak, raper Popek oraz Joanna Majstrak. Jak informuje Gazeta Wrocławska, w filmie pojawi się także dolnośląski gangster Jacek B. ps “Lelek”, który będzie pomagał twórcom filmu w zrozumieniu więziennej rzeczywistości. “Lelek” odsiedział niemal cały piętnastoletni wyrok za kierowanie zbrojną grupą przestępczą i zlecenie zabójstwa. Kilka miesięcy temu został aresztowany pod zarzutem kierowania szajką oszustów podatkowych, ale niedawno wyszedł z aresztu za kaucją.

Zobacz więcej informacji na temat filmu w serwisie Filmweb lub Wikipedia

Aktualnie oglądających: 27 użytkowników

 

Pobierz

Rozmiar pliku: 2.3 GB Pobrano: 293 razy

Gdzie obejrzeć cały film Asymetria online? W naszym serwisie znajdziesz aktywne linki do legalnych źródeł z filmami, między innymi Zalukaj czy Cda. Każdy film w naszej bazie jest dostępny do pobrania. Oglądaj swoje ulubione produkcje filmowe online na Vod-box.pl!

Czym jest VOD-BOX?

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film? Trafiłeś doskonale, Vod-Box to świetny wybór! Najnowsze trendy filmowe, najciekawsze oraz najbardziej kontrowersyjne – jednym słowem znajdziesz tutaj wszystko. Wyszukiwarka filmów aktualizowana na biężąco – nie przegap okazji, znajdź swoje ulubione filmy. Usiądź wygodnie i ciesz się magią całych filmów online razem z nami!

Vod-Box stał się bardzo popularną witryną z filmami i programami telewizyjnymi, obok serwisów takich jak Netflix, Zalukaj, Cda oraz innych platform VOD. Podobnie jak w innych serwisach filmowych typu Zalukaj, na serwisie Vod-Box znajdziesz tysiące filmów oraz seriali online. Na naszym serwisie możesz łatwo filtrować filmy poprzez kategorie, w celu łatwiejszego szukania swoich ulubionych filmów online.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *