A.I. Sztuczna inteligencja

 • 2 godz. 25 min.
 • Dramat
 • 26 czerwca 2001 (USA)
trailer
7.3 / 10

Fabuła

A.I. Sztuczna inteligencja – Jest wiek XXI. Zasoby naturalne wyczerpują się w zastraszającym tempie, a Ziemi grozi zagłada. Znaczną część jej mieszkańców stanowią roboty, które w wyglądzie zewnętrznym niczym nie różnią się od ludzi. Powstają coraz to nowe formy robotów – sztucznych inteligencji. Jednym z nich jest mały chłopiec android, który wyrusza w emocjonalną podróż. Chce się dowiedzieć, czy może być czymś więcej niż maszyną. On kocha i chce być kochanym.

Zobacz więcej informacji na temat filmu w serwisie Filmweb

 

Pobierz

 

Gdzie obejrzeć cały film A.I. Sztuczna inteligencja online? W naszym serwisie znajdziesz aktywne linki do legalnych źródeł z filmami, między innymi Zalukaj czy Cda. Każdy film w naszej bazie jest dostępny do pobrania. Oglądaj swoje ulubione produkcje filmowe online na Vod-box.pl!

Czym jest VOD-BOX?

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film? Trafiłeś doskonale, Vod-Box to świetny wybór! Najnowsze trendy filmowe, najciekawsze oraz najbardziej kontrowersyjne – jednym słowem znajdziesz tutaj wszystko. Baza filmów aktualizowana na biężąco – nie przegap okazji, znajdź swoje ulubione filmy. Usiądź wygodnie i ciesz się magią całych filmów online razem z nami!

Vod-Box stał się bardzo popularną witryną z filmami i programami telewizyjnymi, obok serwisów takich jak Netflix, Zalukaj, Cda oraz innych platform VOD. Podobnie jak w innych serwisach filmowych typu Zalukaj, na serwisie Vod-Box znajdziesz tysiące filmów oraz seriali online. Na naszym serwisie możesz łatwo filtrować filmy poprzez kategorie, w celu łatwiejszego szukania swoich ulubionych filmów online.


 • Agnieszka
  Agnieszka

  Podobało mi się przez cały film, aktorzy cała obsada filmu była niesamowita.

  Odpowiedz
 • Oskar
  Oskar

  Czy na tej stronie jest wrzucony cały film?

  Odpowiedz
 • Lena
  Lena

  Polecam obejrzeć ze znajomymi

  Odpowiedz
 • Magda
  Magda

  Dzięki, że wrzuciliście. Nie mogłem znaleźć na cda i zalukaj

  Odpowiedz
 • Laura
  Laura

  W końcu udało mi się znaleźć ten film. Nigdzie go nie było

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *