Pole marzeń

 • 1 godz. 47 min.
 • Dramat
 • 21 kwietnia 1989 (USA)
trailer
6.5 / 10

Fabuła

Pole marzeń – Ray Kinsella (Kevin Costner), trzydziestosześcioletni mężczyzna, wspomina swoją przeszłość z dystansem, ale i z pewnym żalem. Skończył Berkley, ożenił się z Annie (Amy Madigan), córką farmera ze stanu Iowa, urodziła im się córka, wreszcie kupił farmę w rodzinnych stronach żony. Wśród obrazów przeszłości przewija się myśl o ojcu, który kochał baseball i w nim widział przyszłość swojego syna. Okoliczności sprawiły, że Ray, choć również uwielbiał tę grę, na złość ojcu postanowił robić co innego. Do dziś żałuje słów, które sprawiły, że nigdy nie odnalazł powrotnej drogi do domu. Pewnego dnia, nie różniącego się niczym od innych, Ray słyszy w środku pola dorodnej kukurydzy głos “Zbuduj je, a on przybędzie”. Głos powtarza się z denerwującą regularnością, nie wyjaśniając w dodatku, co takiego należy zbudować. I oto w jednej cudownej chwili Ray dostrzega przed sobą boisko do baseballa, a na nim “Bosego” Joe’ego Jacksona (Ray Liotta) – zmarłego w 1951 r najlepszego gracza w lidze, o którym tyle opowiadał mu ojciec. Ray czuje, że dano mu szansę, by spróbować zrobić coś ze swoim życiem, by zrealizować marzenie. Ku zgorszeniu sąsiadów mężczyzna orze spory kawał pola z dojrzewającą kukurydzą i, poświęcając wszystkie oszczędności, buduje na nim boisko. “Właśnie stworzyłem coś zupełnie pozbawione logiki”, mówi z uśmiechem patrząc na swoje dzieło. Mijają dni, Annie zastanawia się, jak utrzymać farmę, mając nieużyteczne baseballowe boisko zamiast pola kukurydzy, gdy nagle na murawie pojawia się gracz. To “Bosy” Joe Jackson. Nie grał już 40 lat i wydaje mu się, że wreszcie trafił do nieba. Pojawiają się kolejni dawno zmarli gracze z drużyny White Sox, dostrzegalni i dotykalni tylko dla Raya i jego rodziny.

Zobacz więcej informacji na temat filmu w serwisie Filmweb

 

Pobierz

 

Gdzie obejrzeć cały film Pole marzeń online? W naszym serwisie znajdziesz aktywne linki do legalnych źródeł z filmami, między innymi Zalukaj czy Cda. Każdy film w naszej bazie jest dostępny do pobrania. Oglądaj swoje ulubione produkcje filmowe online na Vod-box.pl!

Czym jest VOD-BOX?

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film? Trafiłeś doskonale, Vod-Box to świetny wybór! Najnowsze trendy filmowe, najciekawsze oraz najbardziej kontrowersyjne – jednym słowem znajdziesz tutaj wszystko. Baza filmów aktualizowana na biężąco – nie przegap okazji, znajdź swoje ulubione filmy. Usiądź wygodnie i ciesz się magią całych filmów online razem z nami!

Vod-Box stał się bardzo popularną witryną z filmami i programami telewizyjnymi, obok serwisów takich jak Netflix, Zalukaj, Cda oraz innych platform VOD. Podobnie jak w innych serwisach filmowych typu Zalukaj, na serwisie Vod-Box znajdziesz tysiące filmów oraz seriali online. Na naszym serwisie możesz łatwo filtrować filmy poprzez kategorie, w celu łatwiejszego szukania swoich ulubionych filmów online.


Komentarze:

 • Maciek
  Maciek

  Jakby nie patrzeć to odzwierciedla nasze czasy zdecydowanie. Polecam każdemu obejrzeć również inne filmy tego reżysera.

  Odpowiedz
 • Oskar
  Oskar

  Właśnie tego szukałam i nie mogłam znaleźć, dziękuje vod-box za udostępnienie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *